Informace k organizaci

Zřizovatel: Město Lanškroun, nám. J. M. Marků 12, okres Ústí nad Orlicí 

Ředitelka školy: Mgr. Kristina Popelářová,DiS.
Telefonní číslo: 465 322 596
E-mail: mswolkerova@inlan.cz


Rozdělení na třídách:

1. třída,,BERUŠKY
věk dětí:2-3 leté,
učitelky: Irena Chládková
                Gabriela Rousková,DiS.

                Eva Minářová ( chůva )
             
 

Berušky 1 Berušky 2 Berušky 3

2.třída,VČELKY
věk dětí:3-5 leté,
učitelky: Stanislava Andrlová

                Mgr. Kristina Popelářová,DiS
                Nataša Thunová ( asistent
                  pedagoga )
     
 

Motýlci 1 Motýlci 2 Motýlci 3
3.třída,,MOTÝLCI
věk dětí:5-6 leté,
učitelky: Radmila Šilarová

                Mgr. Barbora Petranová
Včelky 1 Včelky 2 Včelky 3

Naše zahrada:

 
Zahrada 1 Zahrada 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Provozní personál

vedoucí škol. jídelny: Irena Langrová
kuchařka: Jindřiška Janků
školnice: Pavlína Richtrová
kuchařka, uklízečka: Hana Jirků
topič: Veronika Jirků


Provozní doba MŠ: 6.15-16.00 hodin
Scházení dětí: do 8.00 hodin  ( po domluvě s tříd.učitelkami dle potřeby rodičů ) 
Vyzvedávání dětí:-po obědě v době ve 12.30 hodin
-odpoledne v době od 14.30 - 16.00 hodin
-vyzvedávání dětí sourozencem,prarodiči a známými je podmíněno vyplněním formuláře o převzetí odpovědnosti, který si rodiče mohou vyzvednout v jednotlivých třídách 
Poplatky:
ÚPLATA za předškolní vzdělávání dětí (školné): 400,-Kč měsíčně. Stravné: 32,-Kč/den.
Konzultační hodiny:
-domluvit předem osobně, příp. na tel.č. 465 322 596


Denní program v MŠ

6:15 - 10:00
- scházení dětí do MŠ, ranní hry a volné aktivity dle přání dětí či nabídky učitelky
- individuální péče dětem, grafomotorika
- ranní cvičení (zdravotní cvičení, pohybové hry,tanečky , pohyb. aktivita dle hudby a pod.)
- hygiena
- didakticky zacílené činnosti (ve skupinách či individuálně vycházející ze ŠVP, TVP – probíhají denně dle vlastního zájmu dětí se řízených činností se zúčastnit )
- skupinová a individuální péče dětem (dětem s odkladem školní docházky, nadaným dětem, dětem s vadami řeči...)  volné hry dětí

9.00
- svačina ( probíhá formou samoobslužnosti, případně s pomocí učitelky – dle schopnosti dítěte )

10.00 - 12.00
- pobyt venku (vycházky, školní zahrada)
- hygiena

12.00 - 12.30
- oběd (polévku dětem nalévají učitelky, hlavní jídlo si dle schopností odebírají děti samy, případně roznášejí učitelky)

12.30 _ 14.15
- hygiena, odpolední odpočinek, klidové činnosti

14.30 - 16:00
- pohybová aktivita (hry, tanečky), svačina,
- hry a zájmové činnosti, pokračování a dokončování prací a činností z dopoledního programu, pobyt venku na školní zahradě, individuální péče dětem

14.15 - 14.30
- svačina

14.30 - 16:00
- pohybová aktivita (hry, tanečky), svačina,
- hry a zájmové činnosti, pokračování a dokončování prací a činností z dopoledního programu, pobyt venku na školní zahradě, individuální péče dětem